Rezerwuj

12 Drewnianych góralskich domków - jedyne takie w Szklarskiej Porębie

DOMKI DREWNIANE SZKLARSKA PORĘBA

Chałupy pod Lipami

 

Chałupy pod Lipami

12 Drewnianych góralskich domków - jedyne takie w Szklarskiej Porębie

Ośrodek położony jest w cichym urokliwym miejscu z pięknym widokiem na góry. Do centrum Szklarskiej Poręby jest 1,7 km, a do najbliższych szlaków niecały kilometr. Cały ośrodek inspirowany jest architekturą karkonoską.Domki wynajmowane są na wyłączność. Każdy z domków ma powierzchnię użytkową 68 m2, w tym 3 sypialnie, salon, kuchnię, 2  toalety, 1 prysznic. Domki są przystosowane dla 8 osób (kolejne 2 osoby mogą spać na rozkładanym narożniku w salonie). Istnieje również możliwość dostawki dla najmniejszych gości w dwóch sypialniach.

Dla naszych gości do dyspozycji jest plac zabaw oraz części wspólne takie jak świetlica z salą kominkową i salką zabaw oraz narciarnia.

Zwierzęta w naszym ośrodku są mile widziane :)

Obok naszego ośrodka trwa budowa hotelu, jednak jest na tyle oddalona, że nie powinna być uciążliwa dla naszych gości.

Dojazd do ośrodka (ostatni odcinek 400m) odbywa się drogą szutrową.

Naszą misją było stworzenie ośrodka, w którym będzie czas na wypoczynek jak i zabawę dla całej rodziny.

I wiecie co? Udało nam się : )

Szklarska Poręba to miejscowość w okolicy której spotykają się dwa pasma górskie - Góry Izerskie i Karkonosze. Miejscowość położona jest dodatkowo u stóp Szrenicy - wierzchołka w Karkonoszach - jaki góruje nad okolicą. Szklarska Poręba to świetne miejsce wypadowe do wielu okolicznych szlaków 

Szklarska Poręba to także wspaniałe miejsce dla osób kochających narciarstwo zjazdowe jak i biegowe. W samej miejscowości jak i okolicach znajdziemy świetnie przygotowane trasy zjazdowe (Ski Arena Szrenica, Skiareal Harrachov, czy Ski Resort Rokytnice). Natomiast dla biegaczy Jakuszyce będą idealnym miejscem. 

Jednym słowem mówiąc jeśli Szklarska Poręba i domki to tylko Chałupy Pod Lipami

 

 

Ośrodek domków położony jest w cichym urokliwym miejscu z pięknym widokiem na góry. Do centrum Szklarskiej Poręby jest 1,7 km, a do najbliższych szklaków niecały kilometr. Cały ośrodek jak i domki inspirowane są architekturą karkonoską. 

Domki wynajmowane są na wyłączność. Każdy z domków ma powierzchnię użytkową 68 m2, w tym 3 sypialnie, salon, kuchnię, 2  toalety, 1 prysznic. Domki są przystosowane dla 8 osób (kolejne 2 osoby mogą spać na rozkładanym narożniku w salonie). Istnieje również możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego  dla najmniejszych gości w dwóch sypialniach.

Dla gości naszych domków do dyspozycji są dwa place zabaw oraz części wspólne takie jak świetlica z salą kominkową i salką zabaw oraz narciarnia.

Zwierzęta w naszych domkach są mile widziane :).

Dojazd do domków (ostatni odcinek 400m) odbywa się drogą szutrową.

Obok naszego ośrodka trwa budowa hotelu, jednak jest na tyle oddalona, że nie powinna być uciążliwa dla naszych gości.

O nas

Domki do wynajęcia w Szklarskiej Porębie, ul. Dolna 17, 58-580 Szklarska Poręba

Created by Free Media